İşbank Borç Sorgulama

İşbank Borç Sorgulama

İşbank kredi kartı borç sorgulama sayfamız ile artık tüm işlemlerinizi  gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Bu Devrime Ayak Uyduruyor

Ülkemizin en köklü bankalarından birisi olan İş Bankası, teknolojinin getirdiği yeniliklerden olan online bankacılık sistemini müşterilerinin kullanımına açtı. Bu hizmete göre İş Bankası kredi kartı borç sorgulama, borç ödeme, limit öğrenme, hesap özeti bildirimi gibi işlemleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İçiniz Rahat Olsun

Ne yazık ki henüz internet bankacılığına güvenemeyen insanlarımız var. Size özel şahsi bilgilerin istenmesi sizi korkutmasın. Aksine o bilgilerin alınmasının amacı sizin güvenliğinizin sağlanmasıdır. Herhangi bir şekilde bilgilerin çalınması ve sizlerin mağdur edilmesinden korkulmaktadır. Normal ATM veya şubelerden yapacağınız işlemleri internet bankacılığı sayesinde kat kat daha güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Online İşlemler Sisteminin Kullanımı

Online bankacılık sistemini kullanmanız için internete bağlanan bir cihazınızın ve haliyle internetin bulunması gerekmektedir. İşlemi gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey ise ilgili web sitesine girip sizden istenen bilgileri vermek olacak. Sonrasında İş Bankası kredi kartı borç sorgulama bilgilerinize ulaşabileceksiniz. Siteye girdiğinizde sizden verilmesi istenecek bilgileri aşağıda belirttik.

•Kimlik bilgileriniz
•Kredi kartı numarası güvenlik kodu ve şifreniz ( kartın son kullanma tarihi de istenmektedir)
•Bankaya vermiş olduğunuz cep telefonu numarası

İstenilen bilgileri doğru ve eksiksiz doldurarak online bankacılık sistemine giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra kartınızla ilgili bilgiler karşınızdaki ekranda olacaktır. Bu ekrandan bakiyenizi öğrenebilir, hesap dönem borcunuzu sorgulatabilir, kalan taksitlerinizi görüntüleyebilir, kartınıza ait son ödeme tarihine bakabilir, havale yapabilir, ekstrenizi görüntüleyebilir ve arzu ederseniz ekstrenizin çıktısını alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi bilgilere bir tık ile ulaşmak istiyorsanız online bankacılık sistemini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir